‎تازه ها
‎خانه » درباره ما

درباره ما

بزرگترین کمپین حقوق بشری که در آستانه روز جهانی حقوق بشر با امضای ٢٣ نفر از زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان رجایی شهر آغاز شده، با استقبال گسترده ایرانیان در سراسر دنیا مواجه شده است.
محمد سیف زاده و حشمت اله طبرزدی که پیش از این در بیانیه ای مشترک سال ١٣٩٣ را سال حقوق بشر نام نهاده بودند از جمله این ٢٣ نفر زندانی هستند که بزرگترین کمپین حقوق بشری را کلید زده اند.
چهره هایی چون نسرین ستوده، نرگس محمدى، محمد ملکی، عباس امیر انتظام، شیرین عبادی، عبدالکریم لاهیجی و صدها نفر از فعالان حقوق بشر و همچنین فعالان سیاسی ، مدنی، اساتید دانشگاه، نویسندگان و روزنامه نگاران در داخل ایران و خارج از کشور به این کمپین پیوسته اند.
زندانیان سیاسی و عقیدتی در فراخوان خود تصریح کرده اند: ما جمعی‌ از زندانیان سیاسی و عقیدتی‌ زندان رجائی شهر، ضمن درخواست برای اجرای کامل و دقیق “اعلامیه جهانی‌ حقوق بشر” از کلیه هموطنان دعوت می‌‌نماییم تا با راه اندازی و شرکت در کمپین “تلاش در جهت عمل به اعلامیه جهانی‌ حقوق بشر” نشان دهیم که ایرانیان خواهان “آزادی، عدالت، صلح، دموکراسی، احترام جهانی‌ و رعایت واقعی‌ حقوق بشر” هستند‌.
پایگاه اینترنتى بزرگترین کمپین حقوق بشرى توسط شوراى هماهنگى کمپین در همین راستا و براى حمایت از این فراخوان بزرگ زندانیان سیاسی و عقیدتى ایجاد شده و هدف آن اطلاع رسانى شفاف در خصوص کمپین و پىوستن افراد مختلف به آن مى باشد.
 

 

 

تماس

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما