‎تازه ها
‎خانه » بايگانی » افشاگرى عضو کمپین درمنزل مادر”ستار بهشتى”/ مادر”کرم بیگى” راز دو قتل دیگر توسط وزارت اطلاعات را فاش کرد

افشاگرى عضو کمپین درمنزل مادر”ستار بهشتى”/ مادر”کرم بیگى” راز دو قتل دیگر توسط وزارت اطلاعات را فاش کرد

شهناز کرم بیگى مادر مصطفى کرم بیگى یکى از قربانیان عاشوراى ٨٨ ، راز دو قتل دیگر توسط وزارت اطلاعات و ماموران جمهورى اسلامى را فاش کرد.
به گزارش خبرنگار کمپین، خانم کرم بیگى که به همراه جمعى از فعالان حقوق بشری و فعالان سیاسی و مدنى در منزل “گوهر عشقى” مادر زنده یاد ستار بهشتى حضور یافته بود، گفت که طبق گزارش هاى موثقى که دریافت کرده است “کرامت اله زارعیان” همچون ستار بهشتی در زندان شکنجه شده و بعدا جسدش را به منزلشان منتقل کرده اند.
گفتنی است کرامت اله زارعیان فعال دانشجویی در عاشورای ٩١ ناپدید شد و آنگونه که مشخص شده چند روز بعد توسط ماموران جمهوری اسلامی به قتل رسیده است.
مادر مصطفی کرم بیگى همچنین فاش کرده است که یکی از خویشاوندان کرامت اله زارعیان بنام “امیرحسین رستگاران” نیز که توسط جمهوری اسلامی بازداشت شده بود، اخیرا با سم توسط ماموران وزارت اطلاعات به قتل رسیده و مراسم خاکسپارى وی چند روز پیش در سکوت در شیراز برگزار شده است.
مادر کرم بیگى آنگاه خطاب به حاضران گفت: ایران مال ماست؛ چرا جوانان ما را می کشند، نمی دانم این ظلم تا کی ادامه می یابد.
وی که جزو امضا کنندگان بزرگترین کمپین حقوق بشری است، تصریح کرد: صدای ما هیچگاه خاموش نخواهد شد.
شایان ذکر است که نرگس محمدی، محمد ملکی، محمد نوریزاد و مادر سعید زینالی نیز که همگی عضو کمپین هستند در این مراسم حضور داشتند.

image

‎ارسال یک پاسخ

‎آدرس الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.‎فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

*