‎تازه ها
‎خانه » بايگانی » مادر ستار بهشتى: پسرم در راه ایران و زیر شکنجه جان داد/ برای دادخواهی مادران داغ دیده به خانه خدا می روم

مادر ستار بهشتى: پسرم در راه ایران و زیر شکنجه جان داد/ برای دادخواهی مادران داغ دیده به خانه خدا می روم

گوهر عشقى مادر ستار بهشتى در مراسمى که با حضور فعالان حقوق بشر در منزل وی برگزار شد، با اشاره اینکه ستار ثمره عمر و پرستار و نان آورش بوده است، تاکید کرد که او گلی بود که زیر شکنجه و در راه ایران دادم.
به گزارش خبرنگار کمپین در این مراسم که با عنوان “آش پشت پا” و قبل از سفر مادر ستار بهشتی به حج با حضور فعالان حقوق بشر از جمله نرگس محمدی، محمد ملکی، محمد نوری زاد، مادر سعید زینالی و مادر کرم بیگی برگزار شد، مادر ستار بهشتی در سخنان کوتاهی برای حاضران تصریح کرد افتخار می کند که پسرش زیر شکنه و در راه ایران رفته است.
بانو گوهر عشقی با بیان اینکه “هیچ کس داد مرا نفهمید”، گفت: بچه من بیگناه کشته شد، هیچ چیزی به من نگفتند؛ خودشان بریدند و دوختند. داغ ستار خیلی سنگین است.
مادر ستار بهشتی خطاب به حاضران گفت: من برای دادخواهی مادران داغ دیده به خانه خدا می روم بخصوص “مادر سعید زینالی”.
خانواده سعید زینالی که در جریان اعتراضات دانشجویی تیرماه ١٣٧٨ بازداشت شد عضو امضا کنندگان بزرگترین کمپین حقوق بشری هستند.
گفتنی است به رغم گذشت ١۶ سال از بازداشت سعید زینالی توسط ماموران جمهوری اسلامی، رژیم تاکنون اعلام نکرده است که چه بلایی بر سر این فعال دانشجویی آورده است.

image

‎ارسال یک پاسخ

‎آدرس الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.‎فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

*